Jdi na obsah Jdi na menu
 


První schůzka Mladých hasičů

mladi-hasici-21-3-2015--4-.jpg          V sobotu 21. března 2015 ve v 9 hodin sešli před naši hasičskou zbrojnicí chlapci a děvčata, kteří mají zájem se stát mladými hasiči. V doprovodu svých rodičů si mohli prohlédnout prostory hasičské zbrojnice a klubovny, hasičskou techniku, ukázky uzlů a ....

            V sobotu 21. března 2015 ve v 9 hodin sešli před naši hasičskou zbrojnicí chlapci a děvčata, kteří mají zájem se stát mladými hasiči. V doprovodu svých rodičů si mohli prohlédnout prostory hasičské zbrojnice a klubovny, hasičskou techniku, ukázky uzlů a jiné věci, které patří k dovednostem Mladých hasičů. Budoucí vedoucí Jitka Paťavová pak odpovídala na zvídavé dotazy dětí i jejich rodičů. Celkem se o členství v kroužku Mladých hasičů zajímá více jak 20 dětí. Dětem přejeme, aby se jim v kroužku mezi hasiči líbilo a přejeme jim mnoho elánu v jejich činnosti.

 

Náhledy fotografií ze složky První schůzka Mladých hasičů