Jdi na obsah Jdi na menu
 


Havlovičtí dobráci mají nový naviják. Využili dotaci

Havlovičtí dobrovolní hasiči si  na svou základnu přivezli krásný dárek až z Olomouce.  Na svou  " LIAZ KAROSA CAS 25-101" tam získali značné vylepšení v podobě nového navijáku. Naviják dodala a namontovala olomoucká firma Seal naviják s.r.o. a jedná se o Lanový elektrický naviják Ramsey Winch RE 50.7.

article preview

share-sml.jpgHavlovičtí dobráci mají nový naviják. Využili dotaci

Havlovičtí dobrovolní hasiči si  na svou základnu přivezli krásný dárek až z Olomouce.  Na svou  " LIAZ KAROSA CAS 25-101" tam získali značné vylepšení v podobě nového navijáku. Naviják dodala a namontovala olomoucká firma Seal naviják s.r.o. a jedná se o Lanový elektrický naviják Ramsey Winch RE 50.7.

Toto zařízení je vybaveno šnekovou převodovkou, mechanickým jištěním proti přetížení, spínačem "emergency stop" a dosahuje maximální tažné síly 5070 kg.  Pro SDH Havlovice bude nové zařízení rozhodně přínosem.  "Naviják nám pomůže při technických zásazích, při vyprošťování aut z příkopů, dále třeba k vytahování či odtahování těžkých břemen. Jsme nyní jedna z mála jednotek v okolí, která tímto vybavením disponuje," říká velitel jednotky Martin Dvořáček.

Naviják havlovičtí dobráci pořídili díky finanční podpoře Nadace Agrofert.

 

Náhledy fotografií ze složky Nový naviják

 


FacebookArchiv

Kalendář
<< září >>
<< 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30