Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hasičský ples 2015

hasicsky-ples-2015--65-.jpg       V sobotu 7.března se uskutečnil tradiční Hasičský ples v Havlovicích. Již tradičně se návštěvníci mohli těšit na tradiční vepřové hody, bohatou tombolu (letos v tombole bylo 410 cen), slosování vstupenek o výhru v podobě LED televizoru ...

        V sobotu 7.března 2015 se uskutečnil tradiční Hasičský ples v Havlovicích. Již tradičně se návštěvníci mohli těšit na tradiční vepřové hody, bohatou tombolu (letos v tombole bylo 410 cen), slosování vstupenek o výhru v podobě LED televizoru, tradiční soutěžení v netradičních disciplínách a jiné. Předtančení letos obstarala street danceová skupina Unrockersy. Průběh celého plesu a celkovou atmosféru můžete shlédnout na fotogalerii.

 

Náhledy fotografií ze složky Hasičský ples 2015