Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do výbavy nám přibylo AED

Do naší jednotky se nám díky dotaci podařil zakoupit nový automatizovaný externí defibrilátor.

“Lifepak 1000  byl pořízen do naší jednotky jako další nezbytná součást vybavení pro zajištění včasné předlékařské pomoci při zástavě krevního oběhu. 

article preview

Do naší jednotky se nám díky dotaci podařil zakoupit nový automatický externí defibrilátor.

“Lifepak 1000  byl pořízen do naší jednotky jako další nezbytná součást vybavení pro zajištění včasné předlékařské pomoci při zástavě krevního oběhu.  AED rozšiřuje možnosti JSDH a zvyšuje možnost úspěchu při těchto událostech. Důvodem pořízení právě tohoto typu AED byla kompatibilita s ZZS KHK,” vysvětluje velitel výjezdové jednotky Martin Dvořáček.

Celou jednotku totiž ještě čeká školení právě od ZZS KHK. Jednotka pak bude zařazena do systému aktivací mobilních AED na výzvu z Krajského zdravotnického operačního střediska ZZS KHK. Někteří členové jednotky jsou již proškoleni a zařazeni v systému First responderů, který v Královéhradeckém kraji funguje.  

Nákup přístroje podpořila částkou 40 000,- Nadace Agrofert, o dofinancování se postarala Obec Havlovice. 

“Vybavení bude umístěno na výjezdovém vozidle L1Z Mercedes Benz 4x4, který se nám podařilo získat v loňském roce. Děkujeme Nadaci Agrofert za příspěvek na pořízení AED. Zároveň ale (pochopitelně) doufáme, že právě tento prostředek bude využíván co možná nejméně,” doplňuje Dvořáček.

za Sdh Havlovice

Libor Tohola 

 
 

Náhledy fotografií ze složky AED


 
 


FacebookArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30