Jdi na obsah Jdi na menu
 


130. výročí od založení sboru.

dsc_0247.jpg       V sobotu 22. srpna jsme se sešli, abychom oslavili 130. výročí od založení sboru dobrovolných hasičů v Havlovicích. Tuto významnou událost si s námi přišli připomenout ...

      Z oslav byla pořízena reportáž TV JS  ZDE.

      V sobotu 22. srpna jsme se sešli, abychom oslavili 130. výročí od založení sboru dobrovolných hasičů v Havlovicích. Tuto významnou událost si s námi přišli připomenout kromě našich spoluobčanů i hasiči z Úpice, Libňatova, Maršova, Slatiny n. Úpou a Kruhu u Jilemnice.

      Na úvod se konal krátký ceremoniál při němž byla připomenuta historie sboru, předali se pamětní plakety hostům a vyznamenání zasloužilým členům.  Na závěr ceremoniálu bylo provedeno slavnostní vysvěcení praporu, výjezdových vozidel a sochy sv. Floriana.

        Program pokračoval koncertem dechové hudby Krakonoška. Její vystoupení bylo přerušeno nejprve ukázkou lezecké skupiny z HZS Trutnov, která předvedla práci a záchranu lidí ve výškách. Jako druhá následovala ukázka vyprošťování osob z havarovaných vozidel a třetí byla ukázka Záchrané kynologické brigády z Vlkoše, které předvedla výcvik záchranářskách psů.

       Koncert Krakonošky pokračoval až do večerních hodin, kdy je na podiu vystřídala kapela Asikack z Úpice. Celé oslavy se nesly v poklidném a přátelském duchu k čemuž přispělo i krásné počasí.

      Z oslav byla pořízena reportáž TV JS  ZDE.

 

Náhledy fotografií ze složky Oslavy 130.let od založení sboru.

 


FacebookArchiv

Kalendář
<< duben >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30