Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže 2016 - 17

 

Libňatov 18.9.2016
Závod požárnické všestrannosti
kategorie družstvo čas pořadí
mladší žáci Havlovice A 0:49:04,40 3
  Havlovice B 0:55:10,50 6
starší žáci Havlovice A 0:54:15,70 10
  Havlovice B 0:41:07,20 5
Štafeta požárních dvojic
kategorie družstvo čas pořadí
mladší žáci Havlovice A 3:31,53 3
  Havlovice B 9:05,75 6
starší žáci Havlovice A 4:52,56 10
  Havlovice B 1:08,90 3

 

Hornolánovské šedesátky - Horní Lánov 8.10.2016
kategorie jméno 1.pokus 2.pokus lepší čas pořadí
mladší dívky Denisa Krůtová 33,81 26,74 26,74 25
  Linda Dibelková 36,00 33,83 33,83 39
  Iveta Pavlásková 42,71 36,31 36,31 43
mladší chlapci Štěpán Astr 31,19 33,40 31,19 37
starší dívky Dominika Raková 20,91 23,72 20,91 28
starší chlapci Petr Müller 15,20 24,36 15,20 3
  Ondřej Astr 23,94 19,26 19,26 12
  Jakub Dibelka 27,46 39,45 27,46 26

 

Radvanická uzlovka - Radvanice 1.4.2017
kategorie jméno 1. pokus 2.pokus výsl. čas pořadí jednotlivci součet časů pořadí družstva
mladší Magdaléna Fialová 1:19,33 1:26,80 1:19,33 23 3:57,19 12
  Iveta Pavlásková N 2:37,86 2:37,56 30
starší Petr Müller 0:42,71 N 0:42,71 24 1:23,19 11
  Kateřina Vodičková N 0:40,48 0:40,48 19
dorostenci Jan Kraus N 0:31,72 0:31,72 6    
vedoucí Jitka Paťavová 0:35,00 0:33,55 0:33,55 5    

 

Memoriál I.Valnohové - Malé Svatoňovice 22.4.2017
kategorie jméno 1.pokus 2.pokus lepší pokus pořadí
mladší dívky Iveta Pavlásková 26,15 23,00 23,00 17.
  Denisa Krůtová 24,21 24,38 24,21 21.
  Barbora Tomanová 31,64 31,49 31,49 35.
mladší chlapci Štěpán Astr 39,41 23,89 23,89 21.
  Pavel Kraus 30,87 33,22 30,87 42.
  Adam Kopřiva 33,29 DNF 33,29 47.
  Jindřich Kopřiva 36,56 DNF 36,56 53.
  Lukáš Vodička 44,35 38,44 38,44 61.
starší dívky Kateřina Vodičková 25,66 17,85 17,85 10.
starší chlapci Petr Müller DNF 14,57 14,57 3.
  Ondřej Astr 25,57 19,64 19,64 15.
  Jakub Dibelka 22,64 23,40 22,64 23.

 

Hřibojedské šedesátky - Jaroměř 7.5.2017
kategorie jméno 1.pokus 2.pokus lepší pokus pořadí
mladší dívky Magdaléna Fialová 23,01 20,94 20,94 27.
  Barbora Tomanová 26,18 26,81 26,18 44.
  Lucie Fialová 26,81 26,60 26,60 45.
mladší chlapci Štěpán Astr 23,36 20,82 20,82 18.
  Lukáš Vodička 33,24 28,10 28,10 41.
  Michal Pál DNF DNF DNF 59.
starší dívky Kateřina Vodičková 18,25 18,65 18,25 20.
  Dominika Raková 20,69 62,86 20,69 30.
  Jana Pálová DNF 50,92 50,92 40.
starší chlapci Petr Müller 13,64 13,64 13,64 4.
  Ondřej Astr 19,60 17,57 17,57 19.
  Jakub Dibelka 21,10 43,57 21,1 31.

 

Hřibojedské stovky - Jaroměř 8.5.2017
kategorie jméno 1.pokus 2.pokus lepší pokus pořadí
dorostenky Anna Tomanová 22,21 DNF 22,21 21.
dorostenci Petr Müller 20,60 DNF 20,60 19.
  Jan Kraus 23,38 25,07 23,38 36.
muži Petr Müller 23,17 22,68 22,68 62.
  Jan Kraus 25,21 29,10 25,21 75.
  Matěj Kraus DNF 25,28 25,28 76.